Konkurs Eko- Dino rozstrzygnięty!

W listopadzie uczniowie klas I-III SP 1 w Łazach wzięli udział w szkolnym konkursie ekologicznym Eko- Dino. Każdy uczestnik miał wykonać sylwetkę dinozaura z surowców wtórnych (plastikowe butelki , zakrętki,  folia, karton,  itp.), oraz dołączyć krótki opis. Uczniowie mogli oglądać wystawę dinozaurów na szkolnym korytarzu. Jury miało trudne zadanie, ponieważ było wiele ciekawych, pomysłowych prac, świadczących o kreatywności uczestników.

Pierwsze miejsce zajęli- Igor Ziarko kl.IIIa, oraz Magdalena Kłosowicz kl.3a,  miejsce drugie – Maks Szczygieł kl.2b, Lena Kuzia kl.2b, Lena Wałcerz kl. 2a, miejsce trzecie –Liliana Gołek kl.2a, Mateusz Masajada kl. 2b, Oliwia Rusin kl.2b.Wyróżnienia otrzymali uczniowie klasy 2a- Jakub Żukowski, Julia Rubin, Klara Krzemińska, oraz Pola Omielska z kl.1b. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy!

B. Skulska

GRU