Zbiórka żywności

W listopadzie Szkolne Koło Caritas zorganizowało zbiórkę żywności w puszkach. Po raz kolejny uczniowie i ich bliscy udowodnili, że są wrażliwi na potrzeby innych i potrafią się dzielić. Dzięki ich ofiarności udało się zebrać bardzo dużo produktów, które zostaną przeznaczone na dożywianie podopiecznych placówek prowadzonych przez Caritas (m. in. domy dla osób bezdomnych, jadłodajnie, noclegownie). Zbiórka miała formę międzyklasowego konkursu. Najwięcej produktów zebrała klasa 3a i to ona otrzymała pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła klasa 1b, a trzecie – klasa 5a. Zwycięskim klasom i ich wychowawcom gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy wsparli zbiórkę.

#RazemNaŚwięta

Małgorzata Gibas