Wspólne Kolędowanie

Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole. To noc wyjątkowa... Jedyna... Niepowtarzalna... Noc Bożego Narodzenia. W środę 13 grudnia spotkała się cała społeczność szkolna jak jedna wspaniała rodzina oraz jej przyjaciele na Wspólnym Kolędowaniu. Piękne, bożonarodzeniowe dekoracje, muzyczne atrakcje oraz serdeczne życzenia od zaproszonych gości wprowadziły świąteczną atmosferę. Na przygotowanych stoiskach można było nabyć dekoracje wykonane przez uczniów, w przygotowanej przez rodziców kawiarence zjeść pyszne ciasto popijając aromatyczną kawą oraz zrobić sobie zdjęcie w bożonarodzeniowym klimacie. Każdy mógł poczuć atmosferę i magię nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację ale także tych którzy chcieli z nami spędzić czas ????????????

GRU