Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

SP 1 Łazy

Rozwijamy umysły młodych ludzi

Mapa

strony

Aktualności

Pasowanie na czytelnika

Pasowanie na czytelnika

Dnia 9 października 2020r. odbyła się w naszej szkole szczególna uroczystość dla uczniów klasy II a i II b. W tym dniu uczniowie zostali włączeni w poczet czytelników biblioteki szkolnej.

               Pierwsze spotkanie z biblioteką szkolną to wyjątkowa uroczystość, a pierwsza wypożyczona książka powinna być na długo zapamiętana.

Uczniowie klas II zostali zapoznani z księgozbiorem przeznaczonym dla najmłodszych, regulaminem biblioteki, sposobem wypożyczania książek.

Specjalnie na tę okazję została przygotowana część artystyczna przez bibliotekarki szkolne, panią Małgosię Rzepecką – Jach , panią Elżbietę Skałbanię – Kubicę i Annę Słuję – Kropiewnicką, podczas której przekazano dzieciom wiedzę o książce i bibliotece. Uczniowie klasy II odgadywali  zagadki, które sprawdziły ich znajomość książkowych bohaterów baśni i bajek.

            Następnie przyszli czytelnicy złożyli uroczyste przyrzeczenie, że będą kochać i szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika.

Nasi nowi czytelnicy otrzymali interesujące książki, zakładki do książki, a pamiątkowy dyplom będzie  przypominał o tym uroczystym wydarzeniu.

            Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze . Mamy nadzieję, że od tej chwili biblioteka będzie kojarzyła się najmłodszym czytelnikom z miejscem bezpiecznym, przyjaznym, radosnym, gdzie uczniowie są zawsze mile widziani.

29

PAŹ

2020

16

razy

czytano

102/157

sp1lazy.jur.pl

Zdjęcie:
Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa
Nr 1 w Łazach

Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Wstrzymaj

Uruchom

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Ukryj moduł.