Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Dowiedz się więcej...

SP 1 Łazy

Rozwijamy umysły młodych ludzi

strony

PIKNIK "Imieniny Stasia"

„Imieniny Stasia” pod takim hasłem odbył się rodzinny festyn rekreacyjno-sportowy w „Jedynce”.
Sobotnie południe upłynęło w atmosferze zabawy i radości. Była to wspaniała okazja do integracji uczniów i ich rodzin, absolwentów szkoły, nauczycieli i przyjaciół placówki.
W programie imprezy były występy artystyczne dzieci i młodzieży, gra terenowa „W pogoni za Stasiem”, zabawy zręcznościowe i sportowe ;”Bukiet dla Stasia”, „Mądrości Stasia”, „Rzut do celu” . Uczniowie mieli także możliwość zasmakować nowego sportu jakim jest Speed-ball i Work boule dzięki zaprzyjaźnionemu ze szkołą Klubowi Sportowemu Seniora ROYAL. Dodatkowymi atrakcjami były: malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, dmuchany zamek, wata cukrowa, fotobudka, grill, kawiarenka, wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów na dodatkowych zajęciach. Można było wylosować „Prezent dla Stasia w Kąciku rozmaitości” gdzie głównymi nagrodami były: telewizor, profesjonalna sesja zajęciowa, lampa wykonana z korzenia, woucher na rodzinną pizze czy trening
W trakcie spotkania nastąpiło wspólne wsadzenie „Drzewa Stasia” oczywiście Konarskiego by upamiętnić jego pierwsze imieniny tak uroczyście obchodzone. Przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego, Rady Rodziców, dyrekcja szkoły oraz zaproszeni goście, radni Rady Miejskiej, pani Anna Szkliniarz, Justyna Kośmida oraz pan Adrian Ciosek.
Dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji święta naszej szkoły.

razy

czytano

sp1lazy.jur.pl

Logo serwisu.

Nr 1 w Łazach

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Wstrzymaj

Uruchom

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę