Nagroda z Kuratorium Oświaty w Katowicach dla uczennicy klasy 3b

Uczennica klasy 3b Szkoły Podstawowej nr 1 w Łazach Maja Bebak zajęła 2 miejsce w kategorii klas 1-4 w Wojewódzkim Konkursie na plakat pt. „Przyjaźń buduje…niezgoda rujnuje” Kampanii pod hasłem – „Relacje szkolne źródłem bezpieczeństwa” prowadzonej w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka” w roku szkolnym 2020/2021.

Sam konkurs odbył się w październiku 2020 roku, a w czerwcu 2021 roku do szkoły przysłano nagrodę dla Mai za zajęcie 2 miejsca w województwie śląskim. Nagrodę, którą okazała się hulajnoga miejska, oraz dyplom z Kuratorium Oświaty w Katowicach, wręczyła Mai na forum klasy p. dyrektor Urszula Grzywa. Koleżanki i koledzy z klasy nagrodzili Maję gromkimi brawami i gratulowali nagrody.

Życzymy Mai dalszych sukcesów i zdobywania kolejnych prestiżowych nagród.

Anna Grabowska

CZE