"BĄDŹ KUMPLEM NIE DOKUCZAJ"

W maju bieżącego roku uczniowie klas I - III z naszej szkoły zakończyli udział w kampanii społecznej Cartoon Network "Bądź kumplem nie dokuczaj", której  w tym roku ambasadorem został znany skoczek narciarski Kamil Stoch. Ostatnim zadaniem do wykonania była realizacja projektu "Wieszakowa karta życzliwości". Uczniowie dowiedzieli się dlaczego należy pomagać innym, wykazali postawę życzliwości i tolerancji, dokonywali dobrych wyborów, podejmowali decyzje i byli zaangażowani w życie społeczne w trosce o siebie i innych.  Uczniowie wykazali, że dobrymi uczynkami i gestami można osiągnąć zamierzony cel, a bycie serdecznym to naprawdę prosta sprawa.

Iwona Czerwonka