Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Dowiedz się więcej...

SP 1 Łazy

Rozwijamy umysły młodych ludzi

strony

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej nr 1 w Łazach odbędzie się 1 września 2020r( wtorek).

Uczniowie klas I-III spotykają się z wychowawcami i dyrekcją szkoły na hali sportowej wg załączonego harmonogramu z zachowaniem bezpiecznego dystansu.

Uczniowie klas IV-VIII spotykają się z wychowawcami  i dyrekcją szkoły na boisku szkolnym wg załączonego harmonogramu z zachowaniem bezpiecznego dystansu. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych uczniowie przechodzą bezpośrednio do sal lekcyjnych.

Bardzo prosimy uczniów o przestrzeganie zalecanych zasad bezpieczeństwa (przychodzimy w maseczkach, zachowujemy bezpieczną odległość, dezynfekujemy ręce przed wejściem do szkoły).

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną prosimy Rodziców uczniów klas pierwszych, aby podczas rozpoczęcia roku szkolnego każdemu dziecku towarzyszył tylko jeden rodzic/opiekun.

Rodziców uczniów pozostałych klas prosimy o oczekiwanie na dzieci przed budynkiem szkoły z zachowaniem bezpiecznego dystansu.

SIE

razy

czytano

sp1lazy.jur.pl

Logo serwisu.

Nr 1 w Łazach

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Wstrzymaj

Uruchom

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę