Odkrywaliśmy świat fizyki

„Mali odkrywcy” – pod tym hasłem  dzieci uczęszczające do „małej” świetlicy szklonej poznawały świat fizyki poznając zjawiska związane z elektrostatyką.

Uczniowie uczestniczyli w doświadczeniach jakie przeprowadziła  w ramach innowacji  realizowanej w naszej szkole Pani Edyta Jaguścik- nauczyciel fizyki.  Zajęcia były bardzo ciekawe, interesujące i chyba najważniejsze – angażujące do udziału i aktywnego uczestnictwa .  Przeprowadzone doświadczenie ukazały przed dziećmi świat fizyki, który wydawał się z pozoru bardzo odległy. Uczniowie mogli zobaczyć, spróbować i dotknąć, a przede wszystkim przekonać się, że dotykają go na co dzień.  Zapraszamy do oglądania galerii.